Od roku 2010 zaufało nam już ponad 8000 sprzedawców z całej Polski

Przeczytaj opinie naszych Klientów o naszych usługach:

Współpraca dotycząca wdrożenia przebiegła sprawnie i szybko. Otrzymaliśmy wszystko przygotowane bardzo dobrze i sprawnie. Polecamy.

Dominika

Sklep butosklep.pl

Bardzo chwalimy sobie współpracę z Prokonsumencki. Już trzeci rok z rzędu korzystamy z usług tej firmy. Regulaminy naszych dwóch sklepów są na bieżąco monitorowane, a same aktualizacje przebiegają szybko, sprawnie i bezproblemowo. Kontakt z pracownikami firmy jest bardzo dobry, a odpowiedzi fachowe i rzetelne, a przy tym zrozumiałe dla osoby nieobeznanej z prawnym słownictwem.

Hanna Kiljańska

Sklep Veterynaria

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROKONSUMENCKI.pl, z której usług mieliśmy przyjemność skorzystać. Współpraca przy tworzeniu regulaminu i polityki prywatności dla sklepu internetowego shop.DodaQueen.com przebiegała bardzo profesjonalnie i sprawnie.

Dzięki rzetelnej opiece prawnej nasza działalność ma zagwarantowane bezpieczeństwo i wiarygodność na rynku e-commerce – co jest dla Nas bardzo cenne.

Wanda Rabczewska

Sklep shop.DodaQueen.com

Korzystanie z Państwa usług to sama przyjemność. Jesteście bardzo profesjonalni w zakresie usług, które wynikają z umowy.
Będę oczywiście chciała kontynuować współpracę.

Katarzyna Zając

Sklep Triumfomania.pl

Z czystym sumieniem mogę polecić Prokonsumencki.pl. Współpraca z prawnikami przebiegała sprawnie. Regulamin, polityka prywatności, jak i zasady reklamacji i zwrotów zostały napisane czytelnie i bardzo zrozumiale dla klientów mojego sklepu internetowego z branży erotycznej. Wszystkie moje sugestie, prośby i wymogi, które musiałam spełnić przy otworzeniu sklepu zostały zawarte w regulaminie. Bardzo dziękuję Prawnikom z Prokonsumencki.pl za świetną współpracę 🙂

Eliza Knop

Sklep Sexplozja.com

To kolejny rok współpracy z zespołem Prokonsumencki.pl – mam nadzieję, że nie ostatni. Świetne podejście do klienta, profesjonalizm, elastyczne uwzględnianie rozmaitych potrzeb i wysoki poziom kultury Pana Bugajskiego to mieszanka, która sprawia, że warto z przyjemnością polecam inny usługi wyżej wymienionej firmy.

Marcin Olbrycht

Sklep Wystroj-okien

Z wielką przyjemnością polecam serwis prokonsumencki.pl, któremu zleciłam przygotowanie regulaminu i polityki prywatności. Oprócz wyżej wspomnianych dostałam również pakiet dodatkowych wskazówek, oraz przeprowadzono audyt transakcji w sklepie. Dzięki opiece prawnej czuję, że mogę się skupić na tym co naprawdę istotne w rozwijaniu e-sklepu. Polecam każdemu!

Elżbieta Kapelan

Sklep Bohemian Living

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu w jaki firma PROKONSUMENCKI.PL podchodzi do klienta. Zamawiając usługę, byliśmy nastawieni na jasność przekazywanych materiałów oraz w pełni bezpieczny regulamin. Wszystko to zostało zrealizowane bez najmniejszych wątpliwości.

Polecamy PROKONSUMENCKI.PL każdemu kto ceni sobie bezpieczeństwo i wiarygodność na rynku e-commerce.

Arkadiusz Zalas

Sklep Sportowy Raj

Polecam usługi Prokonsumencki.pl dla każdej firmy działającej w internecie i nie tylko. Profesjonalne doradztwo, szybkie wdrożenia, bardzo dobry kontakt i bardzo korzystne warunki współpracy.

Wojciech Giefert

Sklep Brodrene

Bardzo dobry kontakt z klientem. Wszystkie formalności załatwione w sposób profesjonalny. Polecamy wszystkim osobom, które prowadzą sklep internetowy.

Patrycja Oczoś

Sklep Agro-projekt

Jako świeży sprzedawca postanowiłam poprosić o ułożenie profesjonalnego regulaminu dla mojego sklepu internetowego. Chciałam mieć pewność, że regulamin będzie dokładny i zgodny z prawem. Jestem bardzo zadowolona z usług Prokonsumencki.pl. Odpowiedzieli na moje wszystkie pytania i rozwiali wszelkie wątpliwości. Mam też profesjonalny regulamin i politykę prywatności. Serdecznie polecam.

Anna Małek

Sklep Multishop

Świadczenie usług przez firmę Prokonsumencki, wsparcie prawne konsultantów, jak i czas realizacji usługi jest na bardzo wysokim poziomie.

Szczerze polecamy tą profesjonalną firmę

Patryk Wysocki

Sklep Robosklep.pl

Pomimo tego, że mój sklep w zakresie regulaminu i polityki prywatności odbiega zupełnie od większości sklepów internetowych, specjaliści z Prokonsumencki.pl poradzili sobie z tematem wyśmienicie. Sprawdzili mechanizmy sklepu i przygotowali profesjonalne dokumenty, które nie powstały metodą kopiuj-wklej, tylko zostały specjalnie przygotowane dla mojego sklepu. Służyli też celną poradą i na każdym kroku było widać, że pozytywne opinie klientów to nie jest żaden przypadek. Cenię sobie zwłaszcza monitoring regulaminu oraz to, że firma czuwa nad tym, żeby mój sklep był zgodny z obowiązującym prawem. Polecam Prokonsumencki.pl!

Jacek Maroń

sklep.leo.pl

Rzetelnie, szybko, profesjonalnie – bardzo dobry kontakt. Polecamy wszystkim, którzy poszukują pomocy przy tworzeniu regulaminu oraz polityki prywatności dla swojego sklepu internetowego.

Kamil Saba

Sklep spokolampka.pl

Bardzo polecam usługi firmy Prokonsumencki.pl! Regulamin mojego sklepu internetowego otrzymałem w krótkim czasie, wykonany w rzetelny i profesjonalny sposób, przy czym z mojej strony wystarczyło wypełnienie zaledwie jednej tabelki z danymi. Współpraca z tą firmą przebiega sprawnie i przyjemnie.

Dariusz Jaros

Sklep mojerosliny-sklep.pl

W momencie otwarcia sklepu internetowego strona pathfinderoptometrist.com zdecydowała się na wsparcie i pomoc profesjonalnego zespołu prawników. Bez zastanowienia podjęliśmy współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl. Współpraca jest bardzo przyjemna, bezproblemowa, a prawnicy pomocni w każdej sprawie, bardzo sprawnie i szybko odpowiadają na wiadomości i są do dyspozycji w każdej sprawie. Sklep pathfinderoptomertris.com poleca Sklep dbający o prawa konsumenta Prokonsumencki.pl

Małgorzata Zięba

Sklep pathfinderoptomertris.com

Dziękuję za współpracę .Bardzo polecam firmę PROKONSUMENCKI.PL każdemu kto otwiera sklep  za szybką i rzetelną  profesjonalnym podejściem do zlecenia. Serdecznie Polecam!

Paweł Pytlowski

Sklep Rajbobasa24.pl

W trosce o interesy naszych klientów oraz zgodność naszej działalności z literą prawa zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy profesjonalistów. Wraz z początkiem działalności sklepu telu.pl nawiązaliśmy współpracę z Prokonsumencki.pl w ramach, której otrzymaliśmy regulamin naszego sklepu zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. W trakcie wdrożenia mieliśmy szereg pytań na które otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi prawników Prokonsumencki.pl.

Jarosław Górka

Sklep Telu.pl

Od momentu rozpoczęcia prac nad sklepem internetowym Zaopatrzenie24.pl zależało nam nie tylko na stworzeniu najlepszego i największego sklepu w branży technicznej, ale również na bezpieczeństwie i komforcie naszych klientów. Ze względu na różnorodność asortymentu oraz mnogość dostawców samodzielne napisanie regulaminu wydawało się niewykonalne, dlatego też powierzyliśmy to zadanie specjalistom z serwisu Prokonsumencki. W krótkim czasie otrzymaliśmy nie tylko profesjonalnie napisany regulamin, ale również liczne materiały i wskazówki, dzięki którym mogliśmy poprawić wiele elementów (w tym zasady zwrotów towarów, kwestie reklamacji) na korzyść naszych Klientów. Pracownicy serwisu Prokonsumencki sami przypomnieli nam o wdrożeniu niezbędnych poprawek, co uchroniło sklep Zaopatrzenie24.pl przed niepotrzebnymi problemami. Tym samym uczciwie polecamy ich usługi każdemu, kto zaczyna przygodę z handlem internetowym, bo jednak jest to całkowicie inny rynek i nawet wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tradycyjnej nie zabezpieczy przed błędami tak dobrze jak porządny regulamin, polityka prywatności oraz inne niezbędne dokumenty.

Malaga Edward, Malaga Renata

Sklep Zaopatrzenie24.pl

Kiedy otworzyłam swój pierwszy sklep internetowy, jako laik zmagałam się z dylematem jak poprawnie napisać tak ważny dokument jak regulamin. Zdecydowałam się na zlecenie tego trudnego zadania serwisowi Prokonsumencki.
I to była najlepsza z możliwych decyzji. Regulamin napisany przez serwis daje mi poczucie profesjonalizmu i bezpieczeństwa, które tym samym ja mogę dać moim potencjalnym odbiorcom. Współpraca z serwisem jest na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, pomocnie i błyskawicznie.
Tym z Państwa,którzy zadają sobie pytanie czy warto podjąć współpracę z serwisem Prokonsumencki zdecydowanie odpowiem – Tak przez duże T.

Tamara Jarzembowska-Piasecka

Sklep TopArtGaleriaSztuki.pl

Kolejny rok korzystam z usług świadczonych przez Państwa Firmę Serwis Prokonsumencki. Jestem zadowolony z Państwa usług to za mało powiedziane. Mam wreszcie odczucie bezpieczeństwa wiedząc, że ktoś taki jak Wy czuwa nad prawidłowością prawną mojego sklepu i w razie problemu prawnego wiem, że mam wsparcie. Wielokrotnie przedtem przesyłano mi wezwania do zapłaty, próbowano naciągnąć sprawami sądowymi. Były to działania wielu firm naciągających i wykorzystujących nieprawidłowości prawne związane z regulaminem sklepu. Dzięki Serwisowi Prokonsumenckiemu jest to już po za mną , a moje działanie jako sklepu jest prowadzone na bieżąco ze wszystkimi przepisami. Dziękuję za to, że mogę korzystać z Państwa usług.

Grzegosz Ciszak

Sklep FirmaCiszak.pl

Polecam serdecznie współpracę z Prokonsumencki.pl. Bardzo profesjonalnie wykonana usługa , jasne i klarowne odpowiedzi na każde pytanie. Dostarczone dokumenty sporządzone w pełni profesjonalnie. Gorąco polecam 🙂

Bartłomiej Biniek

Sklep PariStyle.pl

Na serwis Prokonsumencki.pl. trafiłem przypadkowo – przeglądając branżowe artykuły w sieci. Pierwsze pozytywne wrażenie zrobiły na mnie treści umieszczone na blogu – są to artykuły bogate merytorycznie i zgodne z bieżącymi przepisami. Zdecydowałem się na zakupienie wzoru regulaminu dla swojego sklepu i jestem w pełni zadowolony z tego zakupu.

Dzięki tej usłudze mam pewność, że treść regulaminu jest zgodna z obowiązującym prawem a także wiem, że na wypadek konieczności wprowadzenia zmian, wynikających ze zmiany przepisów na pewno zostanę o tym poinformowany. Z regulaminu korzystam od miesiąca, przyszedł już do mnie wynik pierwszego monitoringu regulaminu – ta usługa pozwala spać spokojnie.

Polecam wszystkim sklepom internetowym współpracę z Prokonsumencki.pl – To prawdziwi profesjonaliści.

Sławomir Leszczyński

Sklep SOMAP.pl

Polecam każdemu współpracę z Prokonsumencki, ponieważ usługa którą zleciliśmy (regulamin, polityka prywatności) została wykonana profesjonalnie, terminowo i rzetelnie, zgodnie z obecnymi przepisami prawa. Na nasze wątpliwości i pytania otrzymywaliśmy za każdym razem wyczerpujące wyjaśnienie i podpowiedzi. Jakość usług adekwatna do ceny, profesjonalna firma, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta.

Na bieżąco otrzymujemy wiadomości dotyczące najnowszych przepisów rejestru UOKiK.

Polecam z czystym sumieniem wszystkim, którzy otwierają sklep internetowy, żeby skorzystali z ofert Prokonsumencki.

Dominika Grab

Sklep Yammy.com.pl

Rozpoczęcie pracy z Prokonsumencki.pl było świetną decyzją. Przede wszystkim moim problemem był słaby, źle napisany regulamin sklepu. Dzięki Wam na mojej stronie znajduje się regulamin profesjonalny, który daje mi poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo świadomość wsparcia w trudnych sytuacjach pozwala mi odważniej podbijać rynek.

Polecam usługi Prokonsumencki.pl

Artur Zaczyk

Sklep WoodRings.pl

Moja sprawa, z którą zwróciłam się do Prokonsumencki.pl. została od ręki załatwiona. Otrzymałam całą kolekcję plików o różnym rozszerzeniu z nowym regulaminem, aktualnymi przepisami i dodatkowymi komentarzami. Bardzo ułatwiło mi to odświeżenie regulaminu sklepu internetowego, zgodnie z najnowszymi wymogami. Uważam, że Firma jest godna zaufania. Polecam.

Jadwiga Piwowarczyk

Sklep DrewnianeZabawkiDlaDzieci.pl

Minęły już trzy lata mojej współpracy z Netlibre Sp. z o.o. Od samego początku, czyli od zakupu regulaminu sklepu internetowego cały czas mogę liczyć na fachową pomoc i profesjonalne podejście do klienta. Ciągły monitoring regulaminu oraz stałe wsparcie prawników, z których pomocy niejednokrotnie korzystałem sprawiają, że mogę skupić całą moją uwagę na rozwoju sklepu.

Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim zainteresowanym współpracę z Netlibre Sp. z o.o.

Jakub Rumiński

Sklep MebelMania

Z wielką przyjemnością rekomendujemy usługi Serwisu Prokonsumencki. To już drugi rok współpracy z tym serwisem, kolejny rok profesjonalnej i codziennej opieki prawnej. Miła, kompetentna obsługa to atut zespołu pracowników, prawników zawsze chętnych do pomocy, otwartych na, czasami trudne i zawiłe problemy prawne w obszarze obsługi konsumenta i przedsiębiorcy. Usługi Serwisu Prokonsumenckiego warte swojej ceny i gwarancji usług zgodnych z prawem, ukierunkowanym na naszych konsumentów/klientów. Ja już wiem, że warto z Nimi współpracować a i Państwu – szczerze polecam.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Joanna Radwańska

Sklep Jarmix-militaria.pl

Mięliśmy przyjemność korzystać z usług firmy Netlibre sp. z o.o. w zakresie przygotowania regulaminu sklepu internetowego. Na podstawie naszych doświadczeń, z całym przekonaniem polecamy współpracę.

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, z którym firma podchodzi do przedstawionych zadań. Efekty pracy firmy Netlibre sp. z o.o. spełniły wszelkie nasze wymagania. Realizacja odbyła się szybko i sprawnie. Na atmosferę współpracy duży wpływ miała sprawna i jasna komunikacja na każdym etapie zlecenia.

Polecamy Netlibre sp. z o.o. jako rzetelną firmę z wzorowym poziomem usług i dużym zapleczem merytorycznym

Anna Iskra

Sklep Bensini.pl

Polecamy współpracę z portalem „Prokonsumencki.pl” jako godnym zaufania partnerem.

Podczas naszej współpracy „prokonsumencki.pl” zaproponował nam korzystne zarówno dla nas, ale przede wszystkim klienta rozwiązania, które zostały wdrożone do naszego sklepu www.megascena.pl. Dzięki temu poziom obsługi został jeszcze bardziej podniesiony co przełożyło się korzystnie nie tylko na wpływy, ale i na całą naszą firmę. Wszystkie odpowiedzi i konsultacje były przesyłane do nas bardzo szybko i z odpowiednim uzasadnieniem.

W związu z powyższym polecamy współpracę z portalem „Prokonsumencki.pl”.

Jacek Stępnicki

Sklep Megascena.pl

Serdecznie polecam korzystanie z usług prawników prokonsumencki.pl. Profesjonalne podejście, miła obsługa, z wszystkiego wywiązują się na czas. Doradzają i czuwają nad zgodnością regulaminu w sklepie, dzięki czemu mogę spać spokojnie i wykonywać swoją pracę nie martwiąc się o stronę prawną.

Jacek Stefański

Sklep Hurtownia.zoja.pl

Dostosowanie mojego sklepu internetowego do nowych wymogów prawnych obowiązujących w handlu internetowym od grudnia 2014 rok zdecydowałam się powierzyć fachowcom serwisu prokonsumencki.pl. Otrzymałam kompletny zestaw materiałów i opracowanych pod kątem naszej działalności dokumentów (treść regulaminu, polityka prywatności itp.). Mam zapewniony stały monitoring w zakresie klauzul niedozwolonych.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam

Elżbieta Maroszek-Krzyżanowska

Sklep Apteczki.sklep.pl

Firma chcąca otworzyć sklep internetowy musi spełnić wiele obowiązków, wynikających z przepisów prawa, które chronią konsumentów. W rzetelnym wywiązaniu się z tych wymagań, najlepiej skorzystać z porady specjalistów znających te wszystkie zawiłości prawne. Nasz sklep skarbeksklep.pl został sprawdzony pod tym względem przez prawnika z Prokonsumencki.pl. Firma przygotowała dla nas Regulamin sklepu internetowego, politykę prywatności oraz ostateczny audyt sprawdzający poprawność działania naszego sklepu.

Polecam współpracę z Prokonsumencki.pl. Każda z usług została wykonana profesjonalnie. Na szereg pytań dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Cena usług jest satysfakcjonująca.

Ewa Skrzekut-Bak

Sklep Skarbeksklep.pl

Dziękuję za profesjonalną opiekę prawną nad sklepem DOGGO, szczególnie za szybką reakcję na pytania i rzeczowe, pomocne odpowiedzi.

lek. wet. Jarosław Geryń

Sklep Doggo.com.pl

Firma Grower S.C. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Netlibre Sp. z o.o., właściciela serwisu: „Prokonsumencki.pl”, z którą mięliśmy przyjemność współpracować.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego ostatnio marce „Prokonsumencki.pl” zadania, polegającego na stworzeniu nowego, dostosowanego do obecnych norm i obowiązków regulaminu sklepu oraz polityki prywatności. Realizacja przebiegła sprawnie oraz rzetelnie pod każdym względem. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy dla naszej firmy jest również wsparcie techniczne specjalistów w dowolnym momencie naszej współpracy.

Z pełnym zaufaniem rekomendujemy serwis „Prokonsumencki.pl” jako rzetelnego partnera przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem w powierzone zadania.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez „Prokonsumencki.pl” tym, którzy poszukują solidnej i doświadczonej firmy oferującej wsparcie techniczne na wysokim poziomie zarówno dla dużych jak również mniejszych przedsiębiorstw.

Mariusz Stawicki

Sklep Grower.com.pl

Z usług firmy Prokonsumencki.pl nasza firma korzysta od 2 lat. Został dla nas przygotowany regulamin sklepu internetowego i co miesiąc otrzymujemy raport pokontrolny ze sprawdzania regulaminu z klauzulami niedozwolonymi. Na chwilę obecną jesteśmy zadowoleni z obsługi firmy Prokonsumencki.pl Jeżeli mamy jakieś pytania, to odpowiedź na nie otrzymujemy bardzo szybko wraz z dokładnym objaśnieniem. Korzystanie z usług firmy jest dla nas ułatwieniem, dlatego polecam wszystkim usługi firmy Prokonsumencki.pl

Zbigniew Jarosz

Sklep ePulsar.pl

Współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl rozpoczęłam w pierwszych miesiącach po uruchomieniu mojej witryny- www.ekstra-motek.pl Otrzymałam rzetelnie przygotowany regulamin sklepu internetowego, który jest zgodny z obecnymi przepisami. Najważniejsze cechy współpracy takie jak terminowość, rzetelność oraz nienaganna obsługa klienta sprawiły, iż z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl.

Sylwia Strzyżewska

Sklep Ekstra-motek

Otwierając mój sklep internetowy, postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistów przy tworzeniu regulaminu i polityki prywatności. Mój wybór padł na firmę Netlibre Sp. z o.o. ze względu wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i profesjonalizm w działaniu. W chwili obecnej wiem, że była to bardzo dobra decyzja. Indywidualnie napisane: regulamin sklepu i polityka prywatności całkowicie spełniają moje oczekiwania a ja jestem spokojny wiedząc, że ich zapisy są zgodne z prawem. Dodatkowo zakupiony pakiet dokumentacji GIODO pozwolił mi bez problemu wdrożyć procedury wymagane w zakresie ochrony danych osobowych przy prowadzeniu sklepu internetowego.

Polecam firmę Netlibre Sp. z o.o. jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera

Tomasz Kogut

Sklep Aurora One

Mamy przyjemność współpracować z serwisem Prokonsumencki.pl od 2011 roku. Prawnicy pomogli nam opracować profesjonalny i zabezpieczający nasze interesy regulamin, dzięki czemu możemy skupić się na rozwijaniu naszego sklepu. Z kolei dzięki nieustającej opiece prawnej mamy pewność, że otrzymamy wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie.

Możemy polecić prawników serwisu Prokonsumencki.pl jako rzetelnych i profesjonalnych wykonawców w każdej zleconej im pracy.

Paweł Zwirecki

Sklep eObuwie.com.pl

Współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl rozpocząłem wraz z początkiem działalności naszego sklepu internetowego – Stalsklep.pl. Wyżej wspomniany serwis przygotował dla nas rzetelny regulamin sklepu internetowego, który jest zgodny z obecnymi przepisami oraz niezbędną poradę prawną. Najważniejsze cechy współpracy takie jak terminowość, rzetelność oraz nienaganna obsługa klienta sprawiły, iż z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl.

Patryk Kluska

Sklep Stalsklep.pl

Z serwisem prokonsumencki.pl współpracuje już od kilku lat.

Wspomniany serwis przygotował regulamin, politykę prywatności w sklepie wystroj-okien.pl oraz na innych stronach internetowych. Rzetelna i terminowa obsługa, szybka reakcja na moje potrzeby i zapytania czynią tę współprace bardzo przyjemną i profesjonalną.
Wszystko to sprawia, że z przyjemnością będę ja kontynuował.

Marcin Olbrycht

Sklep wystroj-okien.pl

Ekspertom serwisu prokonsumencki.pl powierzyliśmy dostosowanie naszego sklepu internetowego do nowych wymogów prawnych obowiązujących w handlu internetowym od grudnia 2014 roku. Otrzymaliśmy kompletny zestaw materiałów i opracowanych pod kątem naszej działalności dokumentów (treść regulaminu, polityka prywatności itp.).

W czasie wdrożenia zmian prawnik zespołu prokonsumencki.pl odpowiadał rzeczowo i kompetentnie na pytania i wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości.

Jesteśmy zadowoleni z wykonania usługi. Polecamy 🙂

Janusz Cyran

Sklep Mapy.net.pl

Współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl rozpoczęliśmy w połowie grudnia 2014, tuż przed wejściem w życie nowej ustawy konsumenckiej. Pomimo „gorącego okresu” audyt oraz przygotowanie regulaminu wraz z pozostałymi treściami spełniającymi warunki nowej ustawy przebiegły bez najmniejszych zakłóceń. Nasza Opiekunka rzeczowo podeszła do wszystkich zagadnień oraz dostosowała treści regulaminu i podstron do specyfiki naszej działalności.
 
Dzięki Prokonsumencki.pl mamy pewność, że chronione są zarówno nasze interesy, jak i interesy naszych Klientów.
Bardzo cenne dla nas jest również otrzymanie certyfikatu dbałości o prawa konsumenta, dzięki któremu znacznie podnieśliśmy wiarygodność w oczach nowych Klientów. Prokonsumencki.pl okazał się profesjonalnym i godnym zaufania partnerem. Szczerze polecamy współpracę z tym serwisem.
Piotr Gójski

Sklep Komineo.pl

Współpracę z Netlibre nasza firma JAR-MIX Militaria podjęła w grudniu 2014 roku. Był to bardzo ciężki,
świąteczny okres, lecz pracownicy firmy z naszym zleceniem uwinęli się błyskawicznie.

Nasza firma prowadzi trudną pod względem prawnym branżę – sprzedaż artykułów militarnych, replik broni oraz wiatrówek. Nie było to jednak jakąkolwiek przeszkodą do podjęcia współpracy.

Przeprowadzono profesjonalny audyt naszego internetowego sklepu militarnego, w którym zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zredagowano zrozumiały i czytelny regulamin dla klientów, a co najważniejsze, zgodny z aktualnym prawem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też postanowiliśmy ją rozwinąć o porady prawne dla naszych pozostałych sklepów. Firmę Netlibre polecamy naszym kontrahentom ze świata militariów z czystym sumieniem. Z tego co wiemy, są oni równie zadowoleni jak my.

Joanna Radwańska

Sklep Jarmix-Militaria.pl

Współpracę z Netlibre nasza firma JAR-MIX Militaria podjęła w grudniu 2014 roku. Był to bardzo ciężki,
świąteczny okres, lecz pracownicy firmy z naszym zleceniem uwinęli się błyskawicznie.

Nasza firma prowadzi trudną pod względem prawnym branżę – sprzedaż artykułów militarnych, replik broni oraz wiatrówek. Nie było to jednak jakąkolwiek przeszkodą do podjęcia współpracy.

Przeprowadzono profesjonalny audyt naszego internetowego sklepu militarnego, w którym zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zredagowano zrozumiały i czytelny regulamin dla klientów, a co najważniejsze, zgodny z aktualnym prawem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też postanowiliśmy ją rozwinąć o porady prawne dla naszych pozostałych sklepów. Firmę Netlibre polecamy naszym kontrahentom ze świata militariów z czystym sumieniem. Z tego co wiemy, są oni równie zadowoleni jak my.

Joanna Radwańska

Sklep Jarmix-Militaria.pl

Z przyjemnością informujemy o podjętej współpracy z firmą Netlibre przy opracowaniu regulaminu sklepu internetowego marcinkowski.com.pl.

Zaangażowanie pracowników przesiębiorstwa w partnerskie kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Widać, że firmie zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest ze stuprocentowym profesjonalizmem.

Nie mamy zastrzeżeń do rzetelności firmy. Znajduje to odzwierciedlenie w wyjątkowo wysokim standardzie współpracy.

Robiąc interesy z przedsiębiorstwem, klient może spodziewać się kompetentego doradztwa. Co warte odnotowania – przedsiębiorstwo służy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Na pierwszy plan wysuwa się życzliwe podejście do kontrahenta. Firma rzetelnie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

Witold Marcinkowski

Sklep Marcinkowski.shop.pl

W 2013 roku nasza firma kilkukrotnie korzystała z usług serwisu ProKonsumencki.pl należącego do firmy Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Zakres świadczonych usług to między innymi stworzenie Polityki prywatności i Regulaminu dla sklepu internetowego artcolor.com.pl.

Profesjonalność, indywidualne podejście do Klienta i powierzonego zadania, szybkość działania, miła obsługa to tylko nieliczne cechy firmy Netlibre Sp. z o.o. Na wszelkie nasza wątpliwości i uwagi otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Dzięki temu uzupełniliśmy swoją wiedzę i nabyliśmy nowe doświadczenie z tym związane.

Wszystkie powyższe zalety oraz wysoki poziom wiedzy prezentowany przez firmę Netlibre Sp. z o.o. pozwala nam polecić ją jako profesjonalnego partnera do współpracy.

Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy.

Rekomendujemy firme Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki „ProKonsumencki.pl”.

SmartMedia Sp. z o.o. rozpoczeła współpracę z firmą Netlibre Sp. z o.o. w sierpniu 2012 roku. Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie.

Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Współpraca z firmą Netlibre zaowocowała stworzeniem profesjonalnego regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Prace nad regulaminem trwały w okresie od 04.02.2014 do 18.02.2014.

Pracownicy Netlibre są godni polecenia tym, którzy przy wyborze partnera biznesowego sugerują się terminowością usług. Wykonawca ze swoich zadań rozlicza się zawsze w ustalonym czasie. Dobrze o firmie świadczy szczególny poziom zaangażowania w wykonanie otrzymanego zlecenia. Komunikacja nie jest utrudniona, a pracownicy przedsiębiorstwa bez oporów stosują się do próśb klientów.

Polecam firmę Netlibre i dziękuję za współpracę.

Sebastian Bergier

Sklep pm-online

W lutym tego roku zamówiliśmy w firmie Netlibre regulamin sklepu internetowego, wraz z polityką prywatności i monitoringiem pod kątem nowych klauzul niedozwolonych.

Wszystkie zamówione usługi zostały wykonane wzorowo, z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Dlatego mogę szczerze polecić firmę Netlibre przy tego typu usługach.

Błażej Nowak

Sklep Amik

Z wielką przyjemnością zaświadczamy, iż firma Netlibre Sp. z o.o wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz niezwykłą solidnością.

W ramach świadczonych usług powierzyliśmy Netlibre Sp. z o.o. wykonanie regulaminu sklepu, polityki prywatności oraz audytu prawnego sklepu i procesu sprzedaży. Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie.Rzetelność i profesjonalne podejście do klienta to tylko niektóre z zalety firmy.

Dodatkowo współpraca z Netlibre Sp. z o.o. zaowocowała nabyciem wielu nowych doświadczeń oraz przyswojeniem szeregu interesujących i wartościowych informacji odnośnie biznesu w sieci.

W wyniku wszystkich wspomnianych aspektów, z pełną świadomością oraz czystym sumieniem polecamy usługi Netlibre Sp. z o.o.

Elżbieta Bedyńska

Sklep Babyhop

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość. Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia.

Grzegorz Basta

Sklep Sortmund.pl

Z przyjemnością zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz solidarnością.

W ramach naszej współpracy zleciłem wykonanie regulaminów sklepów internetowych, moich oraz moich klientów i uzyskałem fachową oraz przydatną pomoc.

Polecam z czystym sumieniem usługi Netlibre Sp. z o.o.

Tomasz Płocki

Sklep RD Studio

W lipcu 2013 roku skorzystałem z usług spółki Netlibre w zakresie przygotowania nowego regulaminu oraz polityki prywatności dla sklepu internetowego, prowadzonego przez moją firmę. Współpraca była dla mnie bardzo satysfakcjonująca.
Moje potrzeby został dobrze rozpoznane, a to spowodowało, że już pierwsza wersja w/w dokumentów była bliska ideału.
W ramach zlecenie zrealizowano również audyt sklepu pod kontem spełnienia wymagań prawnych i dostarczono mi niezbędne rekomendacje. W trakcie realizacji zlecenie miałem bardzo dobry kontakt ze zleceniobiorcą. Zarówno przedmiot umowy, jak i odpowiedzi na szereg pytań otrzymywałem bardzo szybko. Jeśli miałbym podsumować współpracę z Netlibre zaledwie kilkoma słowami, to odpowiednimi będą: terminowość, solidność, profesjonalizm. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam usługi Netlibre.

Rafał Tochman

Etena.pl

Pan Dawid Bugajski, reprezentujący firmę Netlibre Sp. z o.o. sporządzał dla nas regulamin serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu a także z przebiegu współpracy. Mimo znacznego skomplikowania przedsięwzięcia, współpraca odbywała się sprawnie, fachowo i miło. Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi firmy Netlibre Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania.

Krzysztof Suchcicki

Jamforge.com

Z pełnym przekonaniem zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi profesjonalnie, starannie i solidnie. W ramach zlecenia na wykonanie regulaminów sklepów internetowych, uzyskałem rzetelną pomoc. Z czystym sumieniem polecam fachowe usługi Netlibre Sp. z o.o.

Michał Samotyja

Rolpex.pl

Firma Netlibre Sp. z o.o. opracowała dla naszego sklepu internetowego Centrum Zdrowego Włosa: Regulamin, Politykę prywatności oraz Wyciąg informacyjny przesyłany do klientów.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie jak również w wielu kwestiach towarztszących. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet przedstawicieli tej firmy.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma Netlibre doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Marcin Pawluś

Sklep Centrum Zdrowego Włosa